Akreditace & členství

Akreditace studijních programů je důležitým kritériem a ukazatelem kvality vzdělávacích institucí.
Akreditace a členství, které dostávají legitimní vzdělávací instituce na základě podrobné analýzy, jsou externím a objektivním hodnocením, které určuje, že splňují nejvyšší standardy vzdělání a garantují tak kvalitu vzdělávání.

🍁 Canadian Institute se pyšní prestižní evropskou i mezinárodní akreditací.

European Association for On-line Business Studies

EAOBS je evropská akreditační organizace, která je součástí mezinárodní komise pro udělování akreditací pro on-line postgraduální školy a univerzity. Akreditační proces hodnotí kvalitu studijních materiálů a výsledky dosažené ve vzdělávacím procesu. Kromě toho se hodnotí řada dalších prvků, od učebních osnov až po kvalitu lektorů.

Zobrazit akreditaci

International Accreditation Service of Business Education

Pyšníme se mezináordní akreditací od IASBE (International Accreditation Service of Business Education). Pro získání certifikace vzdělávacího institutu je nutné celým přísným akreditačním procesem projít každý rok. IASBE dohlíží na kvalitu vzdělávání a členství v této organizaci zaručuje, že člen poskytuje nejmodernější a nejaktuálnější formu e-learningu.

Academy of Management - AOM

Academy of Management (AOM) je mezinárodní společnost založená v roce 1936 a je nejstarší a největší asociací managementu na světě. Hlavním cílem AOM je posilovat profesi managementu zlepšováním kvality a dostupnosti vzdělávání. Profesionální komunita má dnes téměř 20 000 členů a pokrývá více než 120 zemí.

Studujte on-line právě teď

Zvolte efektivní & flexibilní studium

Jedinečné studium 100% online, které plně nahrazuje klasickou výuku.